• : 0224 250 11 00
Distance Agreement

Distance Agreement

Dear Visitors and Members' ATTENTION!
There is no HOTEL RESERVATION IS NOT PERFORMED ON THE HOTEL HOLIDAY GUIDE AND HOTEL ADVERTISEMENT on SITE AntalyaHotelGuide.com. PLEASE! .. For more information about reservations, hotel information, postings and advertisements or to make reservations, contact the registered facility officials who created and published the relevant advertisement or advertisement AntalyaHotelGuide.com does not have any information on this subject.
THERE IS NO INVOICE-FREE AND BARGAINING METHOD MEMBERSHIP, ADVERTISING, DOPING, SHOWCASE AND ADVERTISEMENTS.

The legal obligations regarding the content, accuracy and completeness of all content, opinions and information created by our tourism facilities or other members and visitors and advertisers on AntalyaHotelGuide.com belong to the facility, member, advertiser or visitor. AntalyaHotelGuide.com and its managers are not responsible and cannot be held responsible for the wrongness, deficiency or violation of the rules regulated by this content. Disputes between our members, visitors, advertisers and customers, and in the courts, your AntalyaHotelGuide.com and their managers cannot be shown as parties. The parties have to deal with their problems and disputes among themselves.

DISTANCE SALE AGREEMENT:
We DO NOT RECEIVE AND DON'T MAKE A PAYMENT ON A CREDIT OR BY DEPARTMENT ON OUR SITE! .. Your credit and debit card information and passwords are not required for us during the creation and payment of your MEMBERSHIP, ADVERTISING, DOPING AND SHOWCASE ORDERS. .
You can pay your MEMBERSHIP, ADVERTISEMENT, ADVERTISING DOPING AND SHOWCASE ORDER PAYMENTS to our BANK ACCOUNT, which we have specified below, from your mobile account, cash machine, banks, Ziraat Bank branches or PTT.
"BANK TRANSFER" is your only payment method for MEMBERSHIP, ADVERTISING, ADVERTISING DOPING AND SHOWCASE orders. Your Bank or Credit Card information and Passwords are not used on our site. It is never asked by you and asked from our company.
After completing your MEMBERSHIP, ADVERTISING, ADVERTISING DOPING AND SHOWCASE ORDER request via AntalyaHotelGuide.com, inform us of your order information, along with your order number, which is automatically given on the system, via our WhatsApp line +90505 470 90 00. Orders not reported from WhatsApp will not be answered! FOR YOUR ATTENTION! .... Our company has no communication line other than GSM (WhatsApp) line (+90505 470 90 00) for your orders described above. For your safety, do not respect others and do not contact other numbers. DON'T FORGET to register our GSM communication line number +90505 470 90 00 to your phone book and WhatsApp communication line under the name "ÇLK REKLAM" !.
Regarding your orders described above, our firm's "....... numbered order" has been approved by our company on the GSM line (+90505 470 90 00). DO NOT PAY our bank account without the confirmation message. Our bank account is explained below.
After you receive our APPROVAL Message and then pay for your order, PAYMENT DECORATION IMAGE AND INVOICE ORGANIZATION INFORMATION (Full Name, Full Name, Invoice Address with your Company ID, Tax Office and Tax Number) +90505 470 90 00 Please send us on our WhatsApp line! After your payment is displayed in our bank account, which we have explained below, your order or orders are APPROVED and the E-Invoice is issued and sent to your e-mail address.
All content, opinions and information created by members or visitors on AntalyaHotelGuide.com are correct, complete and immutable, and the legal obligations regarding their publication belong to the member or visitor who creates the content. AntalyaHotelGuide.com and its managers are not responsible and cannot be held responsible for the wrongness, incompleteness or violation of the rules regulated by this content, opinions and information. Disputes between our members, visitors and customers, and in courts, AntalyaHotelGuide.com and their managers cannot be shown as parties. The parties have to deal with their problems and disputes among themselves.
The malicious use of our "Site" and BURSA COURTS AND EXECUTIVE OFFICES are authorized in all matters.
For LIVE SUPPORT, you can call our GSM line +90505 470 90 00 every day between 10:00 and 18:00.
OUR BANK ACCOUNT TRANSFER / EFT INFORMATION: (Attention! .. We do not have any other bank account numbers.)
T. C. ZIRAAT BANK
Branch: Ulucami / BURSA Branch
Branch Code: 677
Account No: 94024848-5001
IBAN NO: TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01
Account Name: ÇLK REKLAM ORG. LTD. Sti.
All of our members who place an order and purchase our membership package, advertisement, doping, showcase, announcement and other paid services from AntalyaHotelGuide.com, are deemed to have accepted these "Distance Sales Agreement" in advance.
06/January/2024
ÇLK Reklam Org. Singing. ve Tic. Ltd. Sti.
Trade Registry No: 75557
Address: Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No: 21-A Osmangazi / BURSA
Postal Code: 16250
COMPANY MANAGER
Mustafa CELIK


Değerli Ziyaretçilerimiz ve Üyelerimizin DİKKATİNE!

AntalyaHotelGuide.com; Antalya Otel Rehberi ve Tatil İlanları Sitesinde OTEL VEYA TUR REZERVASYONU YAPILMAMAKTADIR. LÜTFEN!.. Rezervasyon, tesis bilgileri, ilanları ve reklamları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya rezervasyon yapmak için ilgili ilanı veya reklamı oluşturup yayınlayan kayıtlı tesis yetkilileri ile görüşünüz. Bu konuda AntalyaHotelGuide.com un hiçbir bilgisi yoktur.

FATURASIZ VE PAZARLIK USULÜ ÜYELİK, REKLAM, DOPİNG, VİTRİN VE İLAN SATIŞIMIZ YOKTUR!.... 

AntalyaHotelGuide.com da yer alan üyelerimiz olan turizm tesislerinin veya diğer üyelerimiz ve ziyaretçiler ile reklam verenlerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan bu üye tesise, üyeye, reklam verene veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerindeki yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından AntalyaHotelGuide.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz, reklam verenlerin ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde AntalyaHotelGuide.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.
Sitemizin kötü niyetle kullanılması halinde BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme ALINMAMAKTADIR VE YAPILMAMAKTADIR!.. Kredi ve Banka Kartı bilgileriniz ve şifreleri ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞLERİNİZİ oluşturma ve ödemesini yapma sırasında bizim için gerekli değildir ve bizim tarafımızdan da hiç bir zaman sorulmaz ve istenmez. 

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞİ ÖDEMELERİNİZİ, aşağıda belirttiğimiz BANKA HESABIMIZA mobil hesabınızdan, bankamatikten, bankalarınız dan, Ziraat Bankaları Şubelerinden veya PTT den HAVALE / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN siparişleri için tek ödeme yönteminiz " BANKA HAVALESİ " dir. Banka veya Kredi Kartı bilgileriniz ve Şifreleri sitemiz üzerinde kullanılmaz. Firmamız tarafından da hiç bir zaman size sorulmaz ve sizden istenmez.
ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞ talebinizi AntalyaHotelGuide.com üzerinden tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizi, sistem üzerinden otomatik olarak verilen sipariş numaranız ile birlikte +90 505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımız üzerinden bize bildiriniz. WhatsApp dan bildirilmeyen siparişlerine cevap verilmez!  DİKKATİNİZE !....  Yukarıda açıklanan siparişleriniz için firmamızın  ( 0505 470 90 00 ) no.lu GSM ve WhatsApp hattından başka hiç bir iletişim hattı yoktur. Güvenliğiniz için başkalarına itibar etmeyiniz ve başka numaralar ile iletişime geçmeyiniz. Telefon rehberinize ve WhatsApp iletişim hattınıza 0505 470 90 00 No.lu  GSM iletişim hattımızı "ÇLK REKLAM" adıyla kayıt etmeyi UNUTMAYINIZ!.

Yukarıda açıklanan siparişleriniz ile ilgili olarak firmamızın, ( 0505 470 90 00 ) nolu GSM hattından  " ....... nolu siparişiniz firmamız tarafından onaylanmıştır." şeklinde ONAY mesajı gelmeden, kesinlikle banka hesabımıza ÖDEME YAPMAYINIZ! Banka hesabımız aşağıda açıklanmıştır.

505. 470 90 00 nolu hattımızdan Üyelik Talebinizin Onayı ile ilgili mesajımızı aldıktan en geç 14 günlük deneme süresi içerisinde siparişinizin ödemesinin banka hesabımıza yapılması gerekmektedir. Ücreti 14 günlük deneme süresi içerisinde ödenmeyen üyelikler iptal edilir ve üyenin oluşturmuş olduğu tüm kayıtları bu sürenin sonunda sitemizden silinir. 14 GÜNLÜK DENEME SÜRESİ 12 AYLIK PAKET SÜRESİNE DAHİLDİR. BU NEDENLE ÜYELERİN ÖDEME YAPTIKTAN SONRA ÜYELİKLERİNİN HERHANGİ BİR AŞAMASINDA CAYMA HAKKI YOKTUR. CAYMA DURUMUNDA PARA İADESİ SÖZ KONUSU EDİLEMEZ VE PARA İADESİ YAPILMAZ. Lütfen! Detaylı bilgiler için  Hizmet Sözleşmemiz ile Mesafeli Satış Sözleşmemizi dikkatle okuyunuz.  Siparişinizin ödemesini yaptıktan sonra, ÖDEME DEKONTU GÖRÜNTÜSÜ VE FATURA DÜZENLEME BİLGİLERİNİZİ ( Adınız Soyadınız, T.C. Kimlik No veya Firma İseniz Firma Adı, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası ile Fatura Adresinizi eksiksiz olarak) +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımızdan bize iletiniz! Ödemeniz aşağıda açıkladığımız banka hesabımızda görüntülendikten sonra siparişiniz veya siparişleriniz kesin olarak ONAYLANIR ve E-Faturası da düzenlenip e-posta adresinize gönderilir.
AntalyaHotelGuide.com da yer alan üyelerin veya ziyaretçilerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından AntalyaHotelGuide.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde AntalyaHotelGuide.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Sitemizin kötü niyetle kullanılması halinde BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

CANLI DESTEK için  her gün saat 10.00 - 18.00 arasında 0505 470 90 00 no.lu GSM hattımızı arayabilirsiniz.
BANKA HESABIMIZ HAVALE/EFT BİLGİLERİ: ( Dikkatinize!.. Bundan başka banka hesap numaramız yoktur.)
T.C. ZİRAAT BANKASI
Şubesi:    Ulucami / BURSA Şubesi
Şube Kodu:   677
Hesap No:    94024848-5001 
IBAN NO:    TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01
Hesap Adı:   ÇLK REKLAM ORG. LTD. ŞTİ.

Sitemiz, AntalyaHotelGuide.com dan üyelik paketi, reklam, doping, vitrin, ilan ve diğer ücretli hizmetlerimizden sipariş veren ve bunları satın alan tüm üyelerimiz bu "Mesafeli Satış Sözleşmesi" şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

06.Ocak. 2024


ÇLK Reklam Org. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ticaret Sicil No: 75557
Adres: Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No:21-A Osmangazi/BURSA
Posta Kodu: 16250

ŞİRKET MÜDÜRÜ
Mustafa ÇELİK