• : 0224 250 11 00
SİTEMİZ TESİS ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.
img
Turkey

SİTEMİZ TESİS ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

İngilizce Olarak Açmış Olduğumuz, Antalya Otel Rehberi ile Tatil İlan Sitesi "AntalyaHotelGuide. com" a;

- Standart Üyelik Paketi: ÜCRETSİZDİR ( 24 Ay Süreli ÜCRETSİZ ÜYELİK Paketidir. Rehberde 1 Tesis Yayınlanabilir. İlan Yayınlayamaz. 08 Temmuz 2022 tarihinde ücretsiz üyelik süresi 1 aydan 24 aya çıkarılmıştır. Sitemize Kendine Ait Aktif Web Sitesi Olan Turizm Bakanlığı Onaylı " Turizm İşletme Belgesi " Sahibi Olan Tesisler ile A ve B Grubu TÜRSAB Belgesi Olan Seyahat Acentaları ÜYELİK YAPABİLİR!

- Sitemizde ÜCRETLİ Kurumsal Üyelik ve İlan Paketleri Olan 12 Ay Süreli Silver ile Gold Üyelik Paketlerine Üyelik Kaydı Oluşturan Tesislere,  Tatil Rehberi ve İlan Sitemiz TatilHazinesi. com ve İngilizce Olarak Açtığımız Türkiye Otel Rehberi HotelGuideTurkey.com dan 1.200 TL.lik 12 Ay Süreli Silver Üyelik ve İlan Paketleri Üyelik Kampanyamızın Hediyesidir.

- Sitemizin Ücretli veya Ücretsiz Kurumsal Üyelik ve İlan Paketleri İle Tesisinizi, Tatil Hizmetlerinizi, Kampanyalarınızı ve Tatil Yörenizi Videoları, Resimleri ve Yazılı Anlatımlarıyla İngilizce Olarak Sitemiz Üzerinden Kendiniz Tanıtabilirsiniz. Tesis ve İlan Kayıtlarınızı Kendiniz Oluşturup, Site Yönetimimizin Hiçbir Onayına Gerek Kalmadan Doğrudan Kendiniz Yayınlayabilirsiniz! Yayından Kaldırabilirsiniz! Web Sitenize Link Verebilirsiniz!

Sitemize Üyelik Şartlarımız "Hizmet Sözleşmemiz" de Ayrıntılı Olarak Açıklanmaktadır. Lütfen; Hizmet Sözleşmemizi Okuyup Anlamadan Sitemize Üyelik Oluşturmayınız!

Kendine Ait Çalışır Durumda Web Sitesi Olmayan Tesisler ile A ve B Grubu Türsab Belgesi Olmayan Seyahat Acentaları Sitemizden Ücretsiz veya Ücretli Kurumsal Üyelik ve İlan Paketi Satın Alamaz ve İlan Kaydı Oluşturamazlar. Oluşturulmuş Olan Üyelik Kayıtlarına Site Yönetimimiz Tarafından Onay Verilmez. Bunu Bir Güvenlik Unsuru Olarak Gerekli Görüyoruz.

Kurumsal Üyelik Kaydınızın Onaylanması İçin Lütfen; 

- Üyelik Kaydınızı Tesisinizin Adı, Web Sitenize Ait Bir E-Posta Adresi ve Web Sitenizde Gösterilen Sabit Tel. ve GSM İletişim Numaranız İle Oluşturunuz!

- Kayıtlarda Belirtmiş Olduğunuz E-Posta Adresinizi Üyelik Sırasında ve GSM İletişim Numaranızı da Üyelik Kaydınızı Oluşturduktan Sonra +90 505 470 90 00 Nolu Sitemizin Mobil Destek Hattına WhatSapp dan Göndereceğiniz Kayıt ve Seçmiş Olduğunuz Üyelik İlan Paketi Onay Talep Mesajı İle Doğruluğunun Tarafınızdan Yapılması ve Kontrol Edildiğinde de Üyelik Kayıtlarınızda Belirtilen İletişim Bilgileriniz İle Web Sitenizde Belirtilenlerin Aynı Olması Gerekmektedir.

- Kaydını yaptığınız tesisiniz veya seyahat acentanız ile eklediğiniz ilanlardaki resimlerinizin üzerine resim alanının yüzde onunu geçmeyecek şekilde tesis veya acenta adınızı, web sitenizin adı ile diğer iletişim bilgileriniz ve açıklamalarınızı yazmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca eklediğiniz resimlerinizin 500x500 ile 600x600 piksel arası ebatlarda ve jpeg formatında olmasını tavsiye ediyoruz. Buraya eklediğiniz resimler arama motorlarının görsellerine gidecektir.

Bu Kampanyamız Devamlı ve Süresizdir.

04.Aralık.2021

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

https://clkreklam.com


Interesting

 • img

  Hotel reservation warning on fake websites from the Ministry of Commerce!

  Holiday
  Review News
 • img

  SİTEMİZ TESİS ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

  Turkey
  Review News